• Wpisów: 782
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 14:09
  • Licznik odwiedzin: 32 189 / 2898 dni
 
zendayac1996
 
Każdy musi przyznać, że rok 2013 był bardzo pracowity i udany dla Zendayi, dlatego przypomnijmy sobie wszystkie jej sukcesy z tego roku.

17 września ukazał się debiutancki album panny Coleman pt. "ZENDAYA". Niestety nie jest on jeszcze dostępny w Polsce.
Okładka:
Zendaya-album-cover_(1).jpg

Płytę tę reklamuje singiel "Replay", który miał premierę 12 lipca.

Teledysk do tej piosenki natomiast miał premierę 15 sierpnia. W ciągu 4 miesięcy zdobył on ponad 30 MLN wyświetleń na YouTube.


Zendaya otrzymała swój własny kanał na VEVO, czyli "ZendayaVEVO", który ma ponad 300 tys. subscribe.
www.youtube.com/user/ZendayaVEVO/featured

3 lutego na kanale "heyitzendaya" na YouTube odbyła się premiera drugiego oficjalnego videa tanecznego Zendayi. Do tej pory osiągnął on ponad 1 MLN wyświetleń.

5 marca został wydany soundtrack z 3 sezonu "Taniec Rządzi" pt "Shake It Up: I <3 Dance" w którym Zendaya występuje w duecie z Bellą Thorne śpiewając piosenki - "Contagious Love" i "This Is My Dance Floor". Oprócz tego sama śpiewa piosenki - "Beat Of My Drum" i "I'm Back".
Okładka :
Shake-It-Up-I-3-Dance-Zendaya-Coleman.jpg

W związku z promocją tego albumu powstał teledysk do "Conatgious Love" w którym Zendaya występuje wraz z Bellą Thorne. Premiera odbyła się 2 marca.

Zendaya wystąpiła również gościnnie w teledysku jej przyjaciela, Trevora Jacksona. Premiera odbyła się 25 lutego.

26 lutego w programie "Good Morning America" ogłoszono, że Zendaya będzie najmłodszą uczestniczką 16 edycji programu "Dancing With The Stars" (po polsku: "Taniec z Gwiazdami") programu ABC. Jej partnerem i nauczycielem w tańcu został Val Chmerkovskiy. Ze względu na imiona, nazywani byli "VALDAYĄ".
Wszystkie odcinki leciały na żywo na amerykańskich antenach. Razem z Valem mieli wysokie noty u jury. Nieraz zdarzyła im się pełna 30 u każdego z 3 jury po 10 pkt. Program ten trwał dwa miesiące. Od 18 marca do 21 maja. Co łączyło się z dużym wysiłkiem fizycznym i ciągłymi próbami. Razem z Valem doszli do finału. Niestety nie zdobyli kryształowej kuli i zajęli 2 miejsce.
Zdjęcie z oficjalnej sesji dla programu :
zendaya-val-dwts-portraits-02.jpg

Zendaya napisała również książkę - "Between U and Me" wraz z Sheryl Berk. Została wydana pod koniec sierpnia. Nie jest jeszcze ona dostępna w Polsce, w naszym ojczystym języku.
Okładka:
Between-U-and-Me-Cover.jpg


Świąteczna piosenka Zendayi z 2012 - "Shake Santa Shake" pojawiła się również w świątecznym albumie Disneya - "Holidays Unwrapped". Premiera odbyła się 15 października.
Okładka:
holidays-unwrapped-b-iext24109341.jpg


10 listopada po 3 latach w USA na Disney Channel, odbyła się premiera OSTATNIEGO odcinka serialu "Taniec Rządzi" w którym Zendaya grała główną rolę i dzięki, któremu stała się sławna.

3779288.jpg


Ostatnia scena serialu, w której słychać również piosenkę Zendayi pt. "Remember Me" :

Premiera tego odcinka nie odbyła się jeszcze w Polsce.

Według doniesień, w roku 2014 ruszy serial z Zendayą w roli głównej "Super Awansome Katy" oraz pojawi się film produkcji Disneya (również Coleman w roli głównej) pt. "Zapped", którego zdjęcia rozpoczeły się w sierpniu tego roku. W przyszłym roku może (!) ruszyć również oficjalna trasa koncertowa. Udowadnia to, że rok 2014 również będzie owocny dla Zendayi.

DO WSZYSTKICH MOICH CZYTELNIKÓW  :
Życzę Wam aby rok 2014 był o wiele lepszy o tego, żeby Wam przyniósł wiele sukcesów i radości. Jednym słowem : "Szczęśliwego Nowego Roku " :D !!!

ZSWAGG FOREVER !!!!!!!

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego